مجموعه آموزش هکر قانونمند به همراه ابزار دوره های CEH (V9) EC-Council

توسط shahin shapoori در ۱۳۹۵-۰۶-۰۶

EC-Council، مالک و خالق مشهورترین گواهی نامه های، Certified Ethical Hacker (CEH)، Computer Hacking Forensics Investigator (CHFI) و EC-Council Certified Security Analyst (ECSA) و برنامه های License Penetration Tester (LPT) و همچنین بسیاری از برنامه های دیگری که در بیش از ۸۷ کشور جهان و از طریق آموزش شبکه و با وجود بیش از ۴۵۰ شرکای آموزشی در سطح جهان، ارائه شده است.
دانشگاه EC-Council، واقع درایالت نیومکزیکو، ایالات متحده آمریکا، مجوز کامل اعطای مدارک دانشگاهی را دارا هستند که هر دو مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهند.

Ethical Hacker یا هکر قانونمند به متخصصین امنیتی اطلاق می شود که آزمون ها و تستهای عمیقی را به منظور نفوذ به شبکه ها و سیستم های کامپیوتری از طرف یک سازمان انجام می دهند. هدف از این کار تسهیل معین سازی آسیب پذیریها و نقص های امنیتی سازمانها قبل از بهره برداری از آنها توسط هکرها است، Ethical Hacker ها از شیوه های اتخاذ شده توسط هکرها با ایجاد حداقل یک اخلال در سرویسها، تقلید می کنند. میزان و وسعت این آزمونها به قرارداد مابین Ethical Hacker و سازمانها بستگی دارد.

CEH یا Certified Ethical Hacker، گواهی نامه به خصوصی در رشته امنیت شبکه محسوب می شود که، مجموعه مهارت های مدیران امنیتی، مدیران شبکه، حسابرسان امنیتی و سایر متخصصان IT را افزایش می دهد، Certified Ethical Hacker، توانایی شناسایی مسیرهای تهدید کننده زیرساخت های IT و استفاده از تخصص های خود در راستای تقویت قدرت دفاعی در مقابل در برابر تهدیدات امنیتی است.

این مجموعه شامل جدیدترین ابزارهای حرفه ای امینت شبکه جهت بررسی میزان آسیب پذیری و نفوذ پذیری شبکه ها و سایت ها با هدف جلوگیری از نفوذ هکرها و کرکرها می باشد.
همچنین این بسته مورد نیاز کلیه افرادی که قصد دریافت مدرک بین المللی CEH را دارند نیز می باشد.

در این دوره شما یک کتاب نخواهید خواند ، شما با خواندن یک یا چند کتاب هرگز یک هکر نخواهید شد ، در این دوره انواع هک را بصورت طبقه بندی شده یاد میگیرید ، هک کردن یک وب سرور و یا یک نرم افزار دارای طبقه بندی جداگانه است و هر کس میتواند تنها در چند قسمت از هک وارد شود نه تمامی زمینه های گسترده هک ، در دوره CEH نیز این طبقه بندی ها در قالب ماژول عنوان می شود که در هر ماژول شما نوع خاصی از هک را آموزش خواهید دید ، برای مثال اگر توانایی و فن بیان خوبی دارید نیاز نیست دانش فنی زیادی داشته باشید و با کمک گرفتن از علم روانشناسی هک خواهید کرد ، این جزئی از هک است که در قالب یک ماژول به نام مهندسی اجتماعی یا social engineering عنوان میشود.

یکی از تفاوت های اصلی CEHv9 با نسخه قبلی بروز شدن حملات و اضافه شدن بخشی برای مباحث رایانش ابری یا Cloud Computing می باشد. البته فصول مربوط به بد افزارهای مختلف از جمله ویروس، تروجان، worm و Backdoor هم در یک فصل تحت عنوان Malware Threats قرار گرفته است.

 

ابزارهای موجود در این مجموعه:
Footprinting and Reconnaissance
Scanning Networks
Enumeration
System Hacking
Malware Threats
Sniffing
Social Engineering
Denial-of-Service
Session Hijacking
Hacking Webservers
Hacking Web Applications
SQL Injection
Hacking Wireless Networks
Hacking Mobile Platforms
Evading IDS, Firewalls, and Honeypots
Cloud Computing
Cryptography

دیگر محتویات:
CEH v9 Certified Ethical Hacker Version 9 Brochure
CEH v9 Certified Ethical Hacker Version 9 Modules
CEH v9 Certified Ethical Hacker Version 9 Labs
CEH v9 Certified Ethical Hacker Version 9 Study Guide, 3rd Edition

CEH v9 Certified Ethical Hacker Version 9 Brochure

CEH v9 Certified Ethical Hacker Version 9 Labs

CEH v9 Certified Ethical Hacker Version 9 Modules

CEH v9 Certified Ethical Hacker Version 9 Study Guide, 3rd Edition

CEH v9 Certified Ethical Hacker Version 9 Tools.iso

EC-Council-CEHV9 Ebook Slide

password : irsecteam.org

یک نظر بدهید

1 × 3 =